X
تبلیغات
رایتل

عموسیبیلوو

سلام

برگرفته از وبلاگ آچار فرانسه :

شش گام برای دو برابر کردن درآمد واوقات فراغت
" اولین شرط موفقیت، تمرکز خستگی ناپذیر توانایی های ذهنی و فیزیکی بر روی یک موضوع است. "
توماس ادیسون
. . . .
شش گام برای دو برابر کردن درآمد واوقات فراغت
1-فعالیتهای کلیدی را با وضوح تمام مشخص کنید تا بدون هیچ تردیدی بتوانید کارهایی را که دارای بیشترین ارزش است به انجام برسانید.
2-مقدار وقت خود را که صرف کارهای کم ارزش و وقت گیر می کنید کاهش دهید.
3-از این فرمول برای افزایش فوق العاده کارآیی و نتایج حاصله استفاده کنید: ساده کردن، استفاده از اهرم، سریع بودن و پیشرفت تصاعدی استعدادها و قابلیت های خودتان با استفاده از دیگران.
4-همین امروز تصمیم بگیرید حداقل یک روز کامل در هفته را صرف امور شخصی بکنید. هرنوع فعالیت دیگر مرتبط با کارتان را تعطیل کنید. با معطوف کردن توجه خود به چیزهای کاملاً متفاوت با آنچه در طول هفته با آن سر و کار دارید بگذارید مغزتان مجدداً شارژ و احیا شود.
5-هنگامی که تعطیلی یک روز در هفته برایتان عادی شد، آن را به دو روز و یک تعطیلی آخر هفته کامل افزایش دهید. یک برنامه زمان بندی شده برای سه روز مرخصی، ابتدا هر سه ماه یکبار و سپس هر دو ماه یکبار تعیین کنید. برای دو تا چهار هفته مرخصی در سال برنامه ریزی کنید. زندگیتان را طوری سازماندهی کنید که در آن تعطیلی و مرخصی یک اولویت اصلی باشد.
هر چه بیشتر زندگی خود را تحت کنترل در آورید، فعالیت های بیشتری را انجام می دهید و کار برایتان لذت بخش تر می شود. هرچه کارهای بیشتری انجام دهید، زمان فراغت بیشتری به دست می آورید و هرچه فراغت بیشتری بدست آورید آسوده تر خواهید بود. هرچه آسوده تر باشید، هوشیارتر و مؤثرتر عمل می کنید وبه این ترتیب فعالیت های بیشتری را به ثمر میرسانید.
6-از همین امروز شروع کنید به توجه بیشتری نسبت به خود و اعمالتان نشان دهید. قبل از شروع کارها، با دقت در مورد آنها فکر کنید. مهم ترین وظایف را شناسایی و با تمام قوا بر روی آنها تمرکز کنید.
. . . . . .
از کتاب تمرکز بر روی هدف

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)